Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna

 


Za nami I Przegląd Szkolnych Grup Teatralnych  „Święta- co Ty na to?” zorganizowany pod patronatem prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

Wzięło w nim udział 16 grup teatralnych, z których do finału przeszło 6.

Miło nam poinformować, że wśród finalistów znalazł się nasz zespół, a zaprezentowana 3 lutego na scenie „Etiudy” inscenizacja jasełek „Gdy Bóg podróżuje koleją… zwyciężyła w aktorskich szrankach, zdobywając zaszczytne wyróżnienie.

Jury doceniło zarówno formę, przekaz jak i świetną grę aktorów.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom zaangażowania w przygotowanie występu- p. Danucie Waliszewskiej, p. Agnieszce Pazderskiej, p. Tomaszowi Lipce oraz p. Agnieszce Klepacz.

Zyczymy dalszych sukcesów!
https://www.facebook.com/tvostrowiecka/videos/143215116361416/

czytaj więcej

Rozkład zajęć w trakcie ferii w PG nr 1

19. 02- 23.02.2018r.

 

Data

 

Placówka

Godzina

Nauczyciel

Rodzaj zajęć

19. 02. 2018r. (poniedziałek)

PG 1

9.00 – 11.00

Magdalena Grabiec

Zajęcia przygotowujące do III etapu konkursu wojewódzkiego z jęz. angielskiego

19. 02. 2018r. (poniedziałek)

PG 1

9.00 – 11.00

Katarzyna Bryła

Zajęcia otwarte z języka polskiego

19. 02. 2018r. (poniedziałek)

PG 1

9.00 – 11.00

Zbigniew Surowiecki

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z historii

19. 02. 2018r. (poniedziałek)

PG 1

11.00 – 13.00

Ewa Stasiak - Korpak

Zajęcia przygotowujące do III etapu konkursu wojewódzkiego z jęz. niemieckiego

19. 02. 2018r. (poniedziałek)

PG 1

11.00 – 13.00

Dorota Grabowska

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z historii

19. 02. 2018r. (poniedziałek)

PG 1

11.00 – 13.00

Andrzej Witek

Zajęcia przygotowujące do III etapu konkursu wojewódzkiego z fizyki

20. 02. 2018r.

(wtorek)

PG 1

9.00 – 11. 00

Katarzyna Bryła

Zajęcia otwarte z języka polskiego

20. 02. 2018r.

(wtorek)

PG 1

9.00 – 11. 00

Katarzyna Jaroszek - Kozioł

Rozwiązywanie testów gimnazjalnych z chemii

 

20. 02. 2018r.

(wtorek)

PG 1

9.00 – 11. 00

Małgorzata Lis

 

Zajęcia przygotowujące do III etapu konkursu wojewódzkiego z informatyki

20. 02. 2018r.

(wtorek)

PG 1

11.00 – 13.00

Ewa Stasiak - Korpak

Zajęcia przygotowujące do III etapu konkursu wojewódzkiego z jęz. niemieckiego

20. 02. 2018r.

(wtorek)

PG 1

11.00 – 13.00

Magdalena Grabiec

Warsztaty fotograficzne

 

20. 02. 2018r.

(wtorek)

PG 1

11.00 – 13.00

Agnieszka Klepacz

Warsztaty plastyczne

 

20. 02. 2018r.

(wtorek)

PG 1

11.00 – 13.00

Andrzej Witek

Zajęcia przygotowujące do III etapu konkursu wojewódzkiego z fizyki

 

21.02.2018r.

(środa)

PG 1

9.00 – 11. 00

Magdalena Grabiec

Zajęcia przygotowujące do III etapu konkursu wojewódzkiego z jęz. angielskiego

21.02.2018r.

(środa)

PG 1

9.00 – 11. 00

Anna Bochenek

Zajęcia taneczne

 

21.02.2018r.

(środa)

PG 1

11.00 – 13.00

Dorota Barańska - Balin

Egzamin PET- ćwiczenia w mówieniu

 

21.02.2018r.

(środa)

PG 1

11.00 – 13.00

Lidia Prawdik

 

Matematyka nie taka straszna- zajęcia uzupełniające z matematyki

21.02.2018r.

(środa)

PG 1

11.00 – 13.00

Ewa Stasiak –Korpak

 

Quiz kulturoznawczy- kraje niemieckojęzyczne

22.02.2018r.

(czwartek)

PG 1

9.00 – 11. 00

Ewelina Baran-Żelaszczyk

Doświadczenia chemiczne przed egzaminem gimnazjalnym

22.02.2018r.

(czwartek)

PG 1

9.00 – 11. 00

Karina Kateusz-Dominik

 

Zajęcia przygotowujące do III etapu konkursu wojewódzkiego z jęz. francuskiego

22.02.2018r.

(czwartek)

PG 1

9.00 – 11. 00

Małgorzata Lis

 

Zajęcia przygotowujące do III etapu konkursu wojewódzkiego z informatyki

22.02.2018r.

(czwartek)

PG 1

11.00 – 13.00

Danuta Waliszewska

 

Przygotowanie do Konkursu Biblijnego z Ewangelii Św. Marka

23.02.2018r

(piątek)

PG 1

9.00 – 11.00

Edyta Walas

Egzamin PET- zajęcia przygotowujące; Egzamin gimnazjalny - zajęcia przygotowujące

23.02.2018r

(piątek)

PG 1

9.00 – 11.00

Marzena Czekaj

„Malowanie zimowego pejzażu”- praca w programie graficznym

 

23.02.2018r

(piątek)

PG 1

9.00 – 11.00

Teresa Cebula

Piłka siatkowa

 

23.02.2018r

(piątek)

PG 1

11.00 – 13.00

Barbara Szymańska

Doświadczenia biologiczne przed egzaminem gimnazjalnym

 

czytaj więcej

24 stycznia o godz. 17.00 (środa) odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas II i III.

czytaj więcej

"Gdy Bóg podróżuje koleją"- to intrygujący tytuł jasełek, które społeczność szkolna obejrzała 20 grudnia 2017r. Przypomniały one o wartościach naprawdę ważnych, szczególnie w czasie Świat Bożego Narodzenia: miłości do Człowieka. W przedstawieniu wystąpili uczniowie klasy 3f: Hamera Martyna, Jewiak Dominik, Kot Martyna i Mikołaj, Krzemiński Kacper, Matysiak Hubert, Nowakowski Filip, Pawłowski Mikołaj, Perczak Jakub, Romankiewicz Katarzyna oraz Zienkowski Bartosz, z klasy 3b: Bidzińska Martyna i Kaczmarczyk Renata, z 2b: Karolczak Wiktoria, Kromer Agata, Szala Aleksandra, Szurek Oliwia i Wiśniewska Wiktoria, z 2f: Młynek Weronika,a z 3c: Otręba Izabela. Całość dopełniły występy naszych utalentowanych solistek: Cichockiej Anny z 3d, Papaj Gabrieli z 2f oraz Ruszkiewicz Amelii z 3c. Przedstawienie przygotowali: p. Tomasz Lipka, p. Agnieszka Pazderska i p. Danuta Waliszewska, dekoracje przygotowała p. Agnieszka Klepacz.

 
 
 
Magdalena Sudwoj, 2e. 
Jasełka
czytaj więcej

13 grudnia o godz. 17.00 zapraszamy na dni otwarte dla rodziców.

czytaj więcej

Pliki do pobrania