Osiągnięcia sportowe

Jesteś tu: » Strona główna » Osiągnięcia sportowe

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

1.      Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Gimnazjalnych  w Sztafetowych Biegach Przełajowych


Dziewczęta: I miejsce w Mistrzostwach Ostrowca Św. ( Skotnicka Ewa  III g ; Górczyńska Wiktoria I f; Kiec Sandra III c;  Olech Sylwia I c; Nogal Zofia III f;  Stec Weronika II d;  Brzeska Anna III g;  Jagiełło Karolina I a;  Kowalczyk Roksana II a; Kijanka Magda III c; Nowak Natalia III f)

Chłopcy: II miejsce w Mistrzostwach Ostrowca Św.

                       -  III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrowieckiego Szkół Gimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

  1. Filip Lipka                           III c
  2. Wójtowicz Patryk               I c
  3. Zieleń  Michał                    III a
  4. Pazderski  Kamil                III a
  5. Piwnik Patryk                    III c
  6. Zborowski Jakub               III c
  7. Zarzycki Adam                   II c
  8. Szymczyk Mateusz            II c
  9. Jasztal Michał                    I g
  10. Strojny Krzysztof             III c
  11. Szklanowski  Dawid           I d

2.      Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych


Dziewczęta: Bieg na 1000 m;

III miejsce – Skotnicka Ewa    III g

IV miejsce- Górczyńska Wiktoria       I f

V miejsce-  Kiec Sandra         III c

X miejsce- Stec Weronika      II d

Chłopcy: Bieg na 1500m;

VI miejsce- Winiarski Aleksy III e

IX miejsce- Wójtowicz Patryk I c


3.      Mistrzostwa Ostrowca Św.  Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej


Dziewczęta:    III miejsce – PG 1/3

  1.        Żaczkiewicz Karolina               III a
  2.        Rogus Anna                            III a
  3.        Kijanka Magda                        III c
  4.        Szafraniec  Anna                   III c
  5.        Wieczerzak  Aleksandra         III c
  6.        Kiec Sandra                            III c
  7.        Bąbel Olga                               I d
  8.        Budzeń Olga                           I d
  9.        Soja Aleksandra                     I d

 

IV miejsce- PG 1/1- ( Kuziemka Natalia I f; Fulara Klaudia I f; Górczyńska Wiktoria I f; Bidzińska Katarzyna I f; Choinka Wiktoria I f; Kropielnicka Magdalena I f; Chałupczak Julia I f; Olech Sylwia I c; Niedbała Ilona I c)

V miejsce PG1/2- ( Pronobis Jagoda III g; Brzeska Anna III g; Szymonik Weronika III g; Czupryńska  Joanna IIIg; Skotnicka Ewa III g, Konka Kamila III g; Nowak Natalia III f; Bajor Natalia III b; Kowalska Malwina III b; Kwiatkowska Wiktoria II e;  Lefek Sylwia III f)

Chłopcy: II miejsce:

  1. Lipka Filip                   III c
  2. Zborowski Jakub         III c
  3. Piwnik Patryk             III c
  4. Janda Kamil                II g
  5. Wójtowicz Patryk       I c
  6. Kolasa Sebastian        II d
  7. Zarzycki Adam           II c
  8. Szymczyk Mateusz     II c
  9. Jasztal Michał            I g

 

4.Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Gimnazjalnych w Badmintonie


Dziewczęta:    IV miejsce - Żaczkiewicz Karolina  III a                                                                                                                                      

                                                      Kowalczyk Roksana  II d      

Chłopcy:         III miejsce - Mamej Kacper    I e

                                         Januszewski Jacek I d


5.Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Gimnazjalnych w Sztafetowych Zawodach Pływackich


Dziewczęta:    II miejsce  ( Boroń Weronika III g, Szafraniec Anna III c, Kotarska Weronika I g, Bąbel Olga I d, Budzeń Olga I d, Adamska Aleksandra I d, Ziomek Agnieszka III e, Wieczerzak  Aleksandra III c,  Czupryńska Joanna III g, Jagiełło Karolina I a, Rejmer Julia I f).                                                                                                                                

                                                              

Chłopcy:    I miejsce ( Łapan Krzysztof III a, Kucharski Łukasz III b, Kochański Jakub I e, Bryła Bartłomiej II d, Zarzycki Adam II c, Zieja Maciej I e, Mamerski Cezary III a, Borecki Adrian III a, Denkiewicz Bartosz II c, Pawłowski Krzysztof I d, Kwietniak Kacper I d).


Mistrzostwa PG1 w tenisie stołowym:
1. Rychter Kamil 2a
2. Opala Mateusz 1b
3. Bąk Kamil 1b
4. Zborowski Jaku 3c

Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce:
Chłopcy: III miejsce:
1. Lipka Filip 3c
2. Janda Kamil 2a
3. Szot Oskar 2d
4. Kolasa Sebastian 2d
5. Borecki Adrian 3a
6. Zieleń Michał 3a
7. Zborowski Jakub 3c
8. Piwnik Patryk 3c
9. Romański Piotr 3c
10. Chamera Jakub 2f


Mistrzostwa Ostrowca  Św. w Zawodach Lekkoatletycznych Gimnazjów

RZUT OSZCZEPEM:

dziewczęta:  II miejsce – Nowak Natalia      III f

                      V miejsce – Żaczkiewicz Karolina    III a

chłopcy:        I miejsce –  Mazur  Olaf            II d

                           

RZUT DYSKIEM: 1 kg

chłopcy:       IV miejsce –    Górecki Krystian   

SKOK W DAL:

dziewczęta:  III miejsce – Kowalska Malwina  III b

                      VII miejsce – Niedbała Ilona         I c

chłopcy:        III miejsce – Piwnik Patryk            III c

                      VI miejsce – Ostatkiewicz Patryk III f

PCHNIĘCIE KULĄ :      

dziewczęta:    I  miejsce – Szewczyk Oliwia    III a

                        II miejsce – Żaczkiewicz Karolina   III a

  chłopcy:         III miejsce – Górecki Krystian

                        V miejsce – Mazur Kacper              

BIEG NA 100 m :

dziewczęta :   IV miejsce – Zawadzka Marika    III a

                        VIII miejsce – Nowak Natalia                 III f

chłopcy:         I miejsce – Lipka Filip    III c

                       III miejsce – Kwietniak Kacper   I d

                       VI  miejsce – Jędrzejewski Daniel     II c

BIEG NA 300 m:

dziewczęta:    I miejsce – Zawadzka Marika      III a

                        IV miejsce – Kiełbasa Laura   II c

chłopcy:         I miejsce – Lipka Filip   III c

                         III miejsce – Kwietniak Kacper    I d

                        VII miejsce – Sypniewski Karol     II b

 

BIEG NA 1000 m:

dziewczęta : IIII miejsce – Skotnicka Ewa   III g

                       V miejsce – Brzeska Anna    III g

                        VI – Stec Weronika

chłopcy:       I miejsce – Hedhili Patryk – III f

                     II miejsce – Wójtowicz Patryk   I c

                     III miejsce – Bryła Bartek

                     IV miejsce – Pazderski Kamil

                     VII miejsce – Szklanowski Dawid    I d

BIEG NA 600 m:

dziewczęta:  II miejsce – Górczyńska Wiktoria  I f

                       III miejsce – Kotarska Weronika    I g

                       IV miejsce – Niedbała Anna           II e

BIEG NA 2000 m:

chłopcy:        II miejsce – Winiarski Aleksy    III e

SZTAFETA 4 x 100 m :

dziewczęta:  II MIEJSCE

chłopcy:        III  MIEJSCE  ( PG 1/1)

                       IV MIEJSCE   ( PG 1/ 2)



  • Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w Piłce Nożnej Chłopców

Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w Piłce Nożnej Chłopców - III miejsce:
1. Lipka Filip 3c
2. Janda Kamil 2a
3. Kolasa Sebastian 2d
4. Zborowski Jakub 3c
5. Piwnik Patryk 3c
6. Zarzycki Adam 2c
7. Szymczyk Mateusz 2c
8. Wójtowicz Patryk 1c

Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w Piłce Nożnej Chłopców
  • Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Publicznego Gimnazjum nr 1 - dziewcząt kl. II - III.

Medalistki tego Turnieju to :
1. Wolska Marlena III f
2. Letkiewicz Agnieszka II e
3. Kwiatkowska Wiktoria II e

Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Publicznego Gimnazjum nr 1 - dziewcząt kl. II - III.

Medalistki tego Turnieju to:
I miejsce- Wójcik Julia I e
II miejsce - Fulara Klaudia I f
III miejsce - Łukawska Sandra I e
IV miejsce - Budzeń Olga I d

Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Publicznego Gimnazjum nr 1 - dziewcząt kl. I
czytaj więcej

Galerie

Górczyńska Wiktoria III msc w Biegu Niepodległości

Górczyńska Wiktoria III msc w Biegu Niepodległości

I msc w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I msc w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Skotnicka Ewa III msc w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Skotnicka Ewa III msc w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo