Sukces Oli!

Jesteś tu: » Strona główna » Sukces Oli!

Sukces Oli!

Aleksandra Kępa –uczennica klasy II f, zdobywczyni tytułu  Ucznia Roku 2014/2015, zajęła VI miejsce na Mistrzostwach Świata Fitness w Serbii i VII miejsce na I Igrzyskach Europejskich w Baku.

To ogromny sukces Oli, która trenuje fitness od 9 roku życia i może poszczycić się wieloma sukcesami sportowymi także na poziomie międzynarodowym. We wrześniu 2014 r. zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Krajów Wschodnich Fitness rozgrywanych na Łotwie, a w maju 2015 r. potwierdziła ten tytuł. W październiku 2014 r. po raz piąty obroniła tytuł Mistrzyni Polski w Fitness Gimnastycznym oraz zdobyła złoty medal w Zawodach Międzynarodowych Fitness w Czechach. Na I Igrzyska Europejskie w Baku w Azerbejdżanie,  które odbyły się w czerwcu br., została powołana do kadry narodowej jako jedyna zawodniczka z Polski. Polski Związek Fitness docenił w ten sposób ogromny talent Oli. Za swoje osiągnięcia sportowe przez 3 lata z rzędu otrzymywała także wyróżnienie Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

Jako zawodniczka fitness bardzo aktywnie promuje tę dyscyplinę sportu oraz zdrowy styl życia. Często występuje na pokazach fitness podczas festynów, imprez szkolnych i sportowych w Ostrowcu i w całej Polsce. Realizuje się też jako projektantka strojów fitness.

Ola to dziewczynka ambitna, utalentowana i pracowita, która umiejętnie godzi naukę ze swoją wielką pasją - fitness gimnastycznym, wymagającą od niej wielogodzinnych, codziennych treningów. Jest wzorową uczennicą osiągającą bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen w klasie II -5,20.

Olu, gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!